Turné

Cirkus Maximum

Magic of Circus

Strängnäs

Larslunda IP
Tisdag 28 april kl 19:00
Karta klicka här

Eskilstuna

Vilsta Camping
Onsdag 29 april kl 19:00

Karta klicka här

Södertälje

Idrottsparken
Torsdag 30 april kl 19:00
Karta klicka här

Stockholm

Gärdet
Fredag 1 maj kl 16:00
Lördag 2 maj kl 14:00 & 17:00
Söndag 3 maj kl 14:00 & 17:00
Karta klicka här

Spånga

Spånga IP
Måndag 4 maj kl 19:00
Karta klicka här

Tyresö

Tyresö Gymnasium
Tisdag 5 maj kl 19:00
Karta klicka här

Västerhaninge

vid Kyrkan
Onsdag 6 maj kl 19:00
Karta klicka här

Högdalen

Bandhagsleken
Torsdag 7 maj kl 19:00
Karta klicka här

Gubbängen

Lingvägen
Fredag 8 maj kl 19:00
Karta klicka här

Årsta

Enskedefältet
Lördag 9 maj kl 16:00
Karta klicka här

Lidingö

Canadaängen
Söndag 10 maj kl 16:00
Karta klicka här

Stenhamra

Stenhamraskolan
Måndag 11 maj kl 19:00
Karta klicka här

Ålsten

Ålstensängen
Tisdag 12 maj kl 19:00
Karta Klicka här

Vällingby

Råckstarondellen
Onsdag 13 maj kl 19:00
Karta klicka här

Huddinge

Björkängens IP
Torsdag 14 maj kl 16:00
Karta klicka här

Kärrtorp

Dalens Sjukhus
Fredag 15 maj kl 19:00
Karta klicka här

Djursholm

Norrängsgården
Lördag 16 maj kl 16:00
Karta klicka här

Jakobsberg

Kvarnvallen
Söndag 17 maj kl 14:00 & 17:00
Karta klicka här

Nykvarn

Gamla IP
Måndag 18 maj kl 19:00
Karta klicka här

Salem

Cirkusplatsen
Tisdag 19 maj kl 19:00
Karta Klicka här

Solna

Huvudstafältet
Onsdag 20 maj kl 19:00
Karta klicka här

Sigtuna

Brännbo
Torsdag 21 maj kl 19:00
Karta klicka här

Vallentuna

Flygfältet
Fredag 22 maj kl 19:00
Karta klicka här

Sollentuna

Edsbers Sportfält
Lördag 23 maj kl 14:00 & 17:00
Karta klicka här

Täby

Rönninge by
Söndag 24 maj kl 16:00
Karta klicka här

Rimbo

Arkadien
Måndag 25 maj kl 19:00
Karta klicka här

Tierp

Cirkusplatsen
Tisdag 26 maj kl 19:00
Karta klicka här

Skutskär

Skutskärs IP
Onsdag 27 maj kl 19:00
Karta klicka här

Ljusdal

Folkparken
Torsdag 28 maj kl 19:00
Karta klicka här

Ånge

Ånge IP
Fredag 29 maj kl 19:00
Karta klicka här

Östersund

Yran Campingen
Lördag 30 maj kl 16:00
Karta klicka här

Timrå

Skolplanen
Söndag 31 maj kl 19:00
(föreställningen 16:00 abonnerad)

Karta klicka här

Örnsköldsvik

Solängets Travbana
Måndag 1 juni kl 19:00
Förköp: Turistbyrån, Tel: 0660 - 881 00
Observera att logebiljetterna endast säljs på turistbyrån!
Karta klicka här

Nordmaling

Levaråkerns IP
Tisdag 2 juni kl 19:00
Karta klicka här

Umeå

Vildmannavallen
Onsdag 3 juni kl 19:00
Torsdag 4 juni kl 19:00
Förköp: Biljettcentrum, Tel: 090 - 13 31 80
Karta klicka här

Skellefteå

Sjungande Dalen
Fredag 5 juni kl 19:00
Lördag 6 juni kl 16:00
Förköp: Turistbyrån, Tel: 0910 - 45 25 10
Observera att logebiljetterna endast säljs på Turistbyrån
Karta klicka här

Piteå

Arenaområdet
Söndag 7 juni kl 16:00 & 19:00
Förköp: Turistbyrån, Tel: 0911 - 933 10
Logebiljetterna säljs endast på Turistbyrån
Karta klicka här

Luleå

Coop Arena
Måndag 8 juni kl 19:00
Tisdag 9 juni kl 19:00
Karta klicka här

Kalix

Cirkusplatsen
Onsdag 10 juni kl 19:00
Karta klicka här

Övertorneå

vid ishallen
Torsdag 11 juni kl 19:00
Karta klicka här

Pajala

Tannavallen
Fredag 12 juni kl 19:00
Karta klicka här

Gällivare

Sjöparksskolan
Lördag 13 juni kl 16:00
Förköp: Lekia
Logebiljetterna säljs endast hos Lekia
Karta klicka här

Kiruna

Matojärvi IP
Söndag 14 juni kl 16:00
(Måndagens föreställning är abonnerad)

Förköp: Centrumkläder, Tel: 0980 - 617 10
Logebiljetterna säljs endast på Centrumkläder
Karta klicka här

Jokkmokk

vid Kattens Dagis
Tisdag 16 juni kl 19:00
Förköp: ICA Rajden, Tel: 0971 - 101 10
Karta klicka här

Boden

Björknäsvallen
Onsdag 17 juni kl 19:00
Förköp: ICA Kvantum, Boden
Logebiljetterna säljs endast på ICA Kvantum.
Karta klicka här

Därefter fortsätter vi vår turné söderut